Evde Petek Temizliği Ne Kadar Zaman Alır?


Malatya Petek Temizleme firması olarak,  petek temizliği uygulaması normal bir daire için (6 peteğe kadar) 1 saat sürede yapılmaktadır.

Kombi Petek Temizliği Yapılırken Ortam Pislenir Mi?


Petek Temizleme Malatya firmamız, her geçen yıl teknolojiye uygun makine ve cihazları araştırarak ve kendini geliştirerek mekanlarda kesinlikle pislik ve zarar oluşmamasına itina gösterir.

Kombi Petekler Ne Kadar Sıklıkla Temizlenmeli?


Mekanlarda ısınma ihtiyacını karşılamak için kullanılan petek ve kombilerin temizliği ve bakımı 2 yılda bir yapılmalıdır.

Yerden Isıtma Tesisatı Temizliği Yapıyor musunuz?


Petek temizliği ve kombi bakımında uzman firmamız, yerden ısıtma tesisat sistemlerinizin temizliğini de yapmaktadır ve uzman ekibimiz tarafından sadece yerden ısıtmaya uygun makina ile işlem yapılmaktadır.

Malatya Petek Temizleme Fiyatı ve Malatya Kombi Bakım Fiyatları Hakkında Bilgi Verebilir misiniz?


Firmamız petek temizliği, kombi bakımı ile ilgili fiyatları her geçen yıl piyasa şartlarına göre ve daire-işyeri büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir.

Firmanız Hangi Bölgelere Hizmet Vermektedir?


Firmamız Malatya Merkez İlçeleri, Akçadağ , Arapgir , Arguvan , Battalgazi , Darende , Doğanşehir , Doğanyol , Hekimhan , paşaköşkü semtlerine hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleriniz Nedir?


Firmamız, petek ve kombi bakımı, kalorifer petek temizleme, yerden ısıtma tesisat temizleme işlemleri için uzman ve deneyimli tesisat ustaları ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Yukarı